Фінансовий менеджер

Благодійний Фонд “Сміливі” запрошує кваліфікованого спеціаліста на посаду фінансового менеджера!

ОБОВ’ЯЗКИ

Управління фінансами Фонду1. Управління фінансовою інфраструктурою організації: процесами фінансового менеджменту, закупівель, обліку та звітності2. Складання планового та фактичного кошторису Фонду.3. Ведення поточної фінансової документації.4. Складання Протоколів та Рішень щодо фінансових питань, які ухвалюються в Фонді.5. Контроль та перевірка всіх видів діяльності, пов’язаних з фінансами.6. Повний супровід роботи тендерного спеціаліста та закупівель, згідно існуючих Політик.7. Виявлення потенційних ризиків та їх усунення8. Розуміння роботи бухгалтерської системи. (Повна взаємодія з бухгалтером)9. Управління банківськими операціями з іноземною валютою.10. Розуміння та дотримання всіх Політик, які затверджені в Фонді. (Внесення змін в політики). Впровадження нових процесів та контроль їхньої ефективності
Управління фінансування проєктів:1. Контроль, подання та затвердження форм на оплату платежів у рамках проєктів.2. Контроль та планування витрат згідно бюджетів проєктів.3. Комунікація усіх фінансових питань з керівництвом проєктів4. Підготовка, складання та подання фінансової звітності для донорів.5. Підготовка бюджету, участі у написанні проєктних заявок.6. Укладання договорів з контрагентами проєктів.7. Комунікація з донорами в рамках проєкту (Складання листів про релокацію коштів, тощо).8. Супровід аудиторської перевірки проєктів.9. Керування та реалізація проектів відповідно до стратегій, пропозицій та планів.

Обовʼязкові вимоги

• Ділова англійська мова на розмовному рівні
• Досвід роботи фінансовим менеджером або фінансовим директором у громадському секторі не менше 1 року
• Досвід роботи з грантодавцями
• Розуміння процесів фінансового менеджменту, податкового законодавства, бухгалтерського та податкового обліку
• Досвід управління людьми
• Повага до дедлайнів, системність у роботі

Умови роботи

• робота в м. Київ
• повна зайнятість

Ми пропонуємо

- потужну надихаючу команду
- конкурентну винагороду за ефективну роботу
- професійний та особистий розвиток.

Якщо зацікавила пропозиція, надсилайте резюме, короткий мотиваційний лист та очікуваний рівень зарплати на au.gro.evarb%40kyles з темою листа "Вакансія"

Made with