ОГОЛОШЕННЯ ПРО ТЕНДЕР

Благодійна організація «Благодійний фонд «Сміливі», що реалізує проєкти з відновлення в громадах України постраждалих від російської збройної агресії, шляхом консолідації проактивних українців та закордонних партнерів.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Сміливі» в рамках програми «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства» від ІСАР Єднання, оголошує тендер на проведення таких активностей:
- Розробка стратегічного плану на 2023-2025;
- Розробка операційного плану на 2023-2024;
- Розробка фандрейзинг плану для забезпечення здійснення цих планів.

Послуга має включати: - Дводенну фасилійтаційну зустріч по розробці стратегічного плану 2023-2025 рр. (в форматі онлайн або офлайн); - Одноденну фасилітаційну зустріч із розробки операційного плану на 2023-2024 рр. (в форматі онлайн або офлайн); - 7 консультаційних зустрічей по доробці цих планів після основної фасілітації (в форматі онлайн або офлайн); - Дводенну фасилітаційну зустріч по розробці фандрейзинг плану на 2023 для забезпечення реалізації цих планів (в форматі онлайн або офлайн); - 2 консультаційні зустрічі по доопрацюванню фандрейзинг плану (в форматі онлайн або офлайн); - допомога в підготовці фінального варіанту документації (в форматі онлайн або офлайн).

Термін надання послуги: червень-липень 2023

Перелік документів для подачі на участь у тендері:1. Резюме;2. Орієнтовна програма фасилітованих сесій;3. Цінова пропозиція;4. Посилання на профайл на порталі http://cd-platform.org/;5. Підтверджений досвід проведення фасилітованих сесій за тематиками тендеру;6. Рекомендації або відгуки про співпрацю.
Свої пропозиції, а також питання щодо оголошеного тендеру просимо надсилати на електронну адресу: moc.liamg%40dliuberotevarb зазначаючи ваше прізвище і тему листа «Тендер_СОФ_сесія_Сміливі» до 10.06.2023 до 12:00.

Вимоги до виконавців:- Досвід проведення стратегічних сесій та фасилітації за тематикю тендеру;- Обов’язкова верифікація на порталі www.cd-platform.org;- Відповідність розробленої Провайдером послуг програми потребам Організації;- Ціна за надання послуг повинна бути не вищою ніж заявлена в у мовах тендеру.

Контактна особа: Крицук Альона, +380 93 759 15 70

Made with